CZ / EN
dps

Reference

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

„S týmem lidí z Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. se nám skvěle spolupracuje, neboť jejich právní služby jsou poskytovány na nejvyšší úrovni. Za dobu naší spolupráce jsme prošli řadou složitých právních sporů, které nás utvrdily v tom, že díky své profesionalitě jsou oprávněně opakovaně zařazovány mezi velmi doporučované advokátní kanceláře v kategorii Řešení sporů a arbitráže v žebříčku Právnická firma roku. Oceňujeme především jejich strategické myšlení, efektivní řešení případů i lidský přístup.“

kia

Kia Czech s.r.o.

„S Advokátní kanceláří Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. spolupracujeme již od roku 2015. Za tuto dobu naší spolupráce jsme měli možnost poznat, že jsou nejen profesionály ve svém oboru, ale především partnery, na které se můžeme s důvěrou obrátit při řešení nejrůznějších situací, jež automobilový trh přináší. Výhodou dlouhodobé spolupráce je znalost našich vnitřních procesů a specifických předpisů regulujících automobilový průmysl, která zvyšuje efektivitu poskytovaných právních služeb.“

Matrix

Matrix a.s.

S právní kanceláří Hartmann, Jelínek, Fráňa spolupracujeme téměř 30 let. Je to doba, za kterou můžeme již opravdu zodpovědně říct, že je pro nás tým HJF silným, stabilním a profesionálním partnerem na cestě naším podnikatelským životem. V devadesátých letech jsme v zápatí hlavičkového papíru společnosti MATRIX uváděli následující větu: "Soudních sporů se nebojíme, neb víme, že je vyhrajeme!" Byť nepsané, toto pravidlo platí stále.

Matrix

Fa RENE a.s.

Se společností Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. spolupracujeme zhruba 20 let. Po dobu naší spolupráce jsme si vzájemně vybudovali vztah, který je založen nejenom na profesionálních službách, oboustranné důvěře, ale zároveň na lidských vazbách, kterých si velmi vážíme. Kancelář pro nás primárně řeší právní agendu týkající se pracovně právních vztahů, nemovitostí a obchodních závazků. Po více než dvaceti letech spolupráce můžeme jednoznačně prohlásit, že při řešení našich kauz je Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. pro nás jasnou volbou.

pravnicka firma roku 2023
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2023 v kategorii: Logistika a dopravní služby.
pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2022 v kategorii: Logistika a dopravní služby.
pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2021 v kategorii: Regionální právnická firma roku 2021.
pravnicka firma roku 2020
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2020 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.

pravnicka firma roku 2016
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2019 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.
1