CZ / EN
dps

Pracoviště

Advokátní kancelář Praha

Praha je sídlem Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. Poskytované právní služby nejsou zaměřeny pouze na některé oblasti práva, ale jsou poskytovány v celém spektru práva soukromého i veřejného. Advokátní kancelář Praha naleznete na adrese: Sokolovská 5/49, Praha 8, 186 00. V případě zájmu o právní pomoc nás kontaktujte.


Advokátní kancelář Hradec Králové

Hradec Králové je dalším pracovištěm naší advokátní kanceláře. Nedílnou součástí pracoviště Hradec Králové je insolvenční tým, který je veden insolvenčním správcem, JUDr. Janem Malým. Zároveň je Advokátní kancelář Hradec Králové regionálním pracovištěm České advokátní komory. Advokátní kancelář Hradec Králové naleznete na adrese: Malé náměstí 124, Hradec Králové, 500 03. V případě zájmu o právní pomoc nás kontaktujte.


Advokátní kancelář Náchod

V roce 2021 se naše společnost spojila s kanceláří významné advokátky JUDr. Renaty Dobývalové a tímto spojením jsme založili druhou pobočku v Královéhradeckém kraji. Advokátní kancelář Náchod naleznete na adrese: Masarykovo náměstí 69, Náchod, 547 01. V případě zájmu o právní pomoc nás kontaktujte.

pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2022 v kategorii: Logistika a dopravní služby.
pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2021 v kategorii: Regionální právnická firma roku 2021.
pravnicka firma roku 2020
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2020 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.

pravnicka firma roku 2016
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2019 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.
1