Kontaktujte nás
Vyhledávání
facebook
Hradec Králové
CSI ABL

Zajímavé transakce v březnu 2019

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. se podílela na významné transakci ohledně prodeje části investiční skupiny DRFG a.s. Skupina DRFG a.s. spravuje majetek ve výši 7,3 miliardy korun. Součástí skupiny DRFG a.s. je také značka Czech Fund, pod kterou mimo jiné spadá nemovitostní fond, který patří mezi největší nebankovní realitní fondy v České republice. Za investiční skupinou DRFG a.s. stojí jméno Davida Rusňáka, významného brněnského investora a podnikatele.

Úkolem Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. bylo připravit komplexní smluvní dokumentaci, která souvisela se vstupem finančního investora a zároveň partnera pro řízení do skupiny DRFG a.s. Na základě uvedené transakce byl prodán podíl v DRFG a.s. ve výši 35 %.

Na celé transakci se v rámci Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. podílel zkušený tým pracovníků pod vedením specialisty na fúze a akvizice Mgr. Martina Koudele.

Poslední získaná ocenění
Právnická firma roku 2018
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
je vítězem soutěže Právnická firma roku 2019 v kategorii: 
Logistika a dopravní služby.

 
Právnická firma roku 2016
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
je vítězem soutěže Právnická firma roku 2016 v kategorii:
Regionální právnická firma roku.
Novinky
Přelomové rozhodnutí soudního dvora EU ve věci nadměrného odpočtu DPH
Autor: HJF dne 15.5.2020

Jeden za našich partnerů, JUDr. Ondřej Moravec, Ph.D., specialista na daňové právo, zaznamenal obrovský úspěch v kauze ohledně nadměrného odpočtu DPH před Soudním dvorem EU.

více

Informace ohledně dotačního programu ANTIVIRUS
Autor: HJF dne 6.4.2020

Vážení klienti,

jak asi dobře víte, Ministerstvo práce a sociálních věcí dnešním dnem tj. 6.4.2020, spustilo program ANTIVIRUS, který je zaměřen na podporu zaměstnanosti.

více

Mimořádné vydání
Autor: HJF dne 24.3.2020

Touto cestou Vám přinášíme mimořádné vydání Newsletter naší advokátní kanceláře zaměřené na aktuální téma COVID-19

více

Nouzový stav
Autor: HJF dne 16.3.2020

Vážení klienti,

Na základě vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s pandemií koronaviru, naše společnost přijala celou řadu interních opatření tak, abychom byli schopni ochránit zdraví našich pracovníků. Zároveň reflektujeme na doporučení Vlády ČR, tak České advokátní komory a v této souvislosti jsme se rozhodli eliminovat osobní schůzky na našich pracovištích. Právní služby Vám budou poskytovány i nadále ve stávající kvalitě, pouze se domluvíte s příslušným advokátem na on-line formě propojení.

Pevně věříme, že nás v tomto rozhodnutí podpoříte.

Tým Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.

1