CZ / EN

Zajímavé transakce v listopadu 2021

30.11.2021 | Hlavní

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. poskytla komplexní právní poradenství zahraničnímu klientovi při prodeji jeho retail parku v Českých Budějovicích a dále poskytla klientovi poradenství při prodeji obchodně administrativního prostoru v Praze. Transakční poradenství poskytnul tým JUDr. Pavla Fráni, pod vedením senior advokáta Mgr. Martina Koudele, na transakci se dále podílela advokátka Mgr. Monika Kalátová.

Skupině DRFG a.s. poskytla Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. komplexní právní poradenství při nákupu podílu ve společnosti provozující retail parky v Ostravě a Mostu. oPrávní poradenství při nákupu 100 % podílu poskytli Mgr. Martin Koudele, senior advokát, Mgr. Tomáš Vaněk, senior advokát a Mgr. Monika Kalátová, advokátka.

pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2022 v kategorii: Logistika a dopravní služby.
pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2021 v kategorii: Regionální právnická firma roku 2021.
pravnicka firma roku 2020
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2020 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.

pravnicka firma roku 2016
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2019 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.
1