Kontaktujte nás
Vyhledávání
facebook
Hradec Králové
CSI ABL

Zajímavé transakce v červnu 2019

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. poskytla právní služby klientovi společnosti DRFG Finance s.r.o., členu skupiny DRFG, a.s., při akvizici většinového podílu ve významné společnosti, jejímž předmětem podnikání je zprostředkovatelská činnost v oblasti distribuce pojištění a zajištění, zprostředkovatelská činnost při poskytování úvěrů, a dalších finančních produktů a služeb, včetně zprostředkovatelské činnosti v oblasti prodejů cenných papírů. Skupina DRFG je významnou investiční skupinou, která svoje investice směřuje především do oblastí nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb. V posledních letech skupina DRFG zaznamenává dynamický růst, primárně díky svým novým akvizicím.

Celá transakce byla, ze strany Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., zastřešena Mgr. Martinem Koudele, specialistou na fúze a akvizice, v kooperaci s týmem JUDr. Pavla Fráni.


Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. poskytla komplexní právní poradenství klientovi společnosti BEAS, a.s., významné firmě působící na poli potravinářského průmyslu, a to při převzetí 100 % podílů v obchodní korporaci ZOD Rasošky, která působí v oblasti zemědělské a živočišné výroby na území Královéhradeckého kraje. Společnost BEAS, a.s. je společnost působící téměř 30 let na poli pekárenské výroby a jedná se o jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů pekařských a cukrářských výrobků v Královehradeckém a Pardubickém kraji.

Celou transakci, převzetí a výkupů podílu ZOD Rasošky za Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., zaštítil specialista na fúze a akvizice, Mgr. Martin Koudele.

Poslední získaná ocenění
Právnická firma roku 2018
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
je velmi doporučovanou kanceláří soutěže Právnická firma roku 2018 v kategorii:
Trestní právo a Regionální právnická firma roku.

 
Právnická firma roku 2016
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
je vítězem soutěže Právnická firma roku 2016 v kategorii:
Regionální právnická firma roku.
Novinky
AK HJF v médiích
Autor: HJF dne 7.10.2019

Kolega JUDr. Michal Škudrna přináší článek ohledně mediace, který byl publikován v časopisu Právní rádce v měsíci září 2019.

více

Hledáme posilu do našeho týmu v Praze
Autor: HJF dne 20.9.2019

Hledáme parťáka do našeho právního týmu v Praze na pozici advokátní kocipient/advokátní koncipientka.

více

JUDr. Jan Malý, v roce 2019 obhájil pozici zvláštního insolvenčního správce
Autor: HJF dne 24.7.2019
Zajímavé transakce v červnu 2019
Autor: HJF dne 17.7.2019