CZ / EN
dps

Restrukturalizace a insolvence

Nedílnou součástí kanceláře je rovněž insolvenční tým, vedený insolvenčním správcem, JUDr. Janem Malým, který si v roce 2013 prohloubil kvalifikaci a složil zkoušky insolvenčního správce se zvláštním povolením. Logickým vyústěním dlouhodobé historie a tradice v poskytování právních služeb v oblasti insolvence, bylo založení dceřiné společnosti Advokátní kanceláře, společnosti s ručením omezeným HJF Insolvenční. Tato společnost je jedním ze zakládajících společníků VPI CZ, v.o.s. - Vše Pro Insolvenci. Tato společnost se specializuje na poskytování služeb v oblasti insolvence. Specifická specializace insolvenčního správce se zvláštním povolením, pak přímo předurčuje naši společnost pro výkon ve velkých a zvláště složitých insolvenčních řízeních.

pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2022 v kategorii: Logistika a dopravní služby.
pravnicka firma roku 2021
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2021 v kategorii: Regionální právnická firma roku 2021.
pravnicka firma roku 2020
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2020 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.

pravnicka firma roku 2016
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. je vítězem soutěže Právnická firma roku 2019 v kategorii: Logistika a dopravní stavby.
1